Hakkımızda

İleri analitik ve Nesnelerin İnterneti alanında, dünya standartlarına uygun kapsamlı eğitim programları sunan KoçDigital Academy ile müşterilerimizin her seviyedeki profesyonellerini yetkinleştiriyoruz.

Capital 500 Listesi’nde yer alan ilk 10 Şirketten 4’ü programlarımıza katılan şirketler arasında

Otomotivden finansa, üretimden hızlı tüketime kadar her sektör ve seviyeden katılımcılar

Sektör deneyimli alanında Uzman/Doktoralı Eğitmenler

250+ gerçek hayatta uygulanmış projeden elde edilen tecrübe

Program sonu
sertifika

Türkiye'de ileri analitik ve nesnelerin interneti alanlarında sürdürülebilir iş modelleri ve nitelikli insan kaynağı oluşturma hedefi ile kurulan KoçDigital, global bilgiyi Türkiye'ye taşıyacak ve iş dünyasına sunacak olan KoçDigital Academy'yi de eş zamanlı kurdu.

Veriye odaklı çalışmak isteyen tüm profesyoneller için özel olarak tasarlanan KoçDigital Academy eğitim programlarına üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından bilgi teknolojilerine, satıştan finans departmanına kadar kurumların tüm iş süreçlerinden uzman ve yöneticiler katılabiliyor.

KoçDigital Academy, Türkiye'de yapay zeka, büyük veri, ileri analitik ve nesnelerin interneti alanlarında her seviye ve sektöre uygun, pratiğe dayalı ve interaktif eğitim programları ile iş dünyasına önemli bir değer katmaktadır.

Veriye dayalı karar mekanizmalarını oluşturmak, iş ihtiyaçlarını analitik çözümlerle karşılamak, şirketinin veri ve analitik önceliklerini belirlemek ve analitiğin alt başlıklarında derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyen profesyonellere yönelik tasarladığı programları ve alanında uzman danışmanların bilgi birikimi ile ülkemizin bu alandaki nitelikli insan kaynağı ihtiyacına yanıt vermeyi hedeflemektedir.

Deneyim Odaklı Programlar

Programlarımız ile ileri analitik, büyük veri, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi ileri teknolojileri günümüzün gelişen yeni iş modelleriyle entegre ederek alanında uzman danışmanlar eşliğinde proje deneyimi odaklı bir eğitim modeli sunuyoruz.

Dünya çapındaki farklı sektörlerden gerçek iş deneyimlerinin yanı sıra KoçDigital'in kapsamlı iş pratikleri ile zenginleşen programlarımız, iş içinde pratik yapma avantajı da sunuyor.

Günümüzde kurumlarımız için başarının anahtarı veriden geçerken; KoçDigital Academy eğitim programları, veriye dayalı karar alan, çalıştıkları kurumlara veri çağında liderlik eden, ileri analitik ve nesnelerin interneti alanında gelişmeleri takip eden ve iş sonuçlarına dönüştürmeyi hedefleyen tüm katılımcıları bekliyor.

Programların Özellikleri

  • Türkçe / İngilizce
  • Her seviyeden iş profesyoneline uygun
  • İhtiyaca özel (customized) içerikler / projeler
  • Gerçek iş uygulamalarına yönelik
  • Birebir uygulama örnekleri ve vaka analizleri
  • İnteraktif
  • Alanında uzman danışmanlardan oluşan eğitmen kadrosu